Home / Ana Manşet / Ölümle tehdit edip, balta ile saldırdı

Ölümle tehdit edip, balta ile saldırdı

Girne-Karaoğlanoğlu bölgesinde tartıştığı şahsı ölümle tehdit edip, aracına balta ile zarar veren Hüseyin Uzunöz gözaltına alınarak tutuklama talebiyle Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Duruşmada zanlı hakkındaki iddialar aktarıldı.

Polis, 9 Mart 2018 tarihinde saat 22.00 sıralarında Karaoğlanoğlu bölgesinde yaşanan olayda zanlının İnsanity Spor Salonu önüne aracını park ettiğini, işletmeci Kemal Topçam’ın zanlıyı aracını çekmesini istediğini ve olayın başladığını söyledi.

Polis, zanlının uyarıya karşın Topçam’ı, “Salonunu yakacağım ve seni öldüreceğim ”diyerek tehdit ettiğini, ardından balta ile Topçam’a ait FD 018 plakalı aracın ön kaput ve sağ çamurluğuna vurup hasara uğrattığını aktardı.

Polis, zanlının daha sonra kendi aracına binerek Topçam’ın aracının ön kısmına kasten iki kez çarpıp tamponun kırılmasına neden olduğunu söyledi.

Zanlının dün sabah evinde tespit edilerek gözaltına alındığını kaydeden polis, zanlı hakkında soruşturma başlatıldığını, baltanın henüz bulunmadığını, alınacak ifadeler olduğunu belirterek 3 gün süre ile tutuklu kalmasını talep etti.

Mahkeme talebi kabul etti.

Kıbrıs Manşet / Evrim  Kamalı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

Check Also

LTB’de personel ikiye bölündü

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) çalışanı 65 kişi, 2006 yılı sonrasında işe giren 231 personelin hakkının …