Home / Ana Manşet / Baltalı saldırgan tutuksuz yargılanacak

Baltalı saldırgan tutuksuz yargılanacak

Girne-Karaoğlanoğlu’nda yaşanan olayda, bir spor salonu önüne aracını park ettiği için kendisini uyaran işletmeciye, balta ile saldırıp aracına zarar veren Hüseyin Uzunöz hakkındaki soruşturma tamamlandı.

Girne-Karaoğlanoğlu’nda yaşanan olayda “İnsanity Spor Salonu” önüne aracını park ettiği için kendisini uyaran işletmeciye balta ile saldıran ve aracına zarar veren Hüseyin Uzunöz hakkındaki soruşturma tamamlandı.

Zanlı, 3 gün süren tutukluluğun ardından dün teminat için Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Evinde yakalandı

Polis, 9 Mart 2018 tarihinde saat 22.00 sıralarında Karaoğlanoğlu bölgesinde yaşanan olayda zanlının, Insanity Spor Salonu önüne aracını park ettiğini, işletmeci Kemal Topçam’ın zanlıdan aracını çekmesini istediğini ve olayın başladığını söyledi.

Polis memuru, zanlının uyarıya karşın Topçam’ı, “Salonunu yakacağım ve seni öldüreceğim ”diyerek tehdit ettiğini, ardından balta ile Topçam’a ait FD 018 plakalı aracın ön kaput ve sağ çamurluğuna vurup hasara uğrattığını aktardı.

Polis, zanlının daha sonra kendi aracına binerek Topçam’ın aracının ön kısmına kasten iki kez çarpıp tamponun kırılmasına neden olduğunu söyledi.

Zanlının, evinde tespit edilerek gözaltına alındığını kaydeden polis, zanlı hakkında başlatılan soruşturmanın tamamlandığını belirterek, teminat talep etti.

Mahkeme 3 bin TL nakit teminat yatırması ve iki kefilin 25’er bin TL kefalet senedi imzalaması şartları ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Yeni Bakış / Evrim Kamalı

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Yorumlar

yorumlar

Kıbrıs Haber Ajansı

Check Also

Girne – Değirmenlik anayolunda yine trafik kazası

Polis Basın Subaylığından verilen bilgiye göre; Bugün saat 16:30 sıralarında, Girne – Değirmenlik Anayolu 11-12 …